صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تحلیلگر مطرح«جیسون پیزینو»: بازار رمزارزها درحال آماده شدن برای یک دوره صعودی‌ست

تحلیلگر مطرح«جیسون پیزینو»: بازار رمزارزها درحال آماده شدن برای یک دوره صعودی‌ست

تحلیلگر مطرح، جیسون پیزینو، تأکید کرد که بازار رمزارزها در آستانه شروع یک دوره صعودی قرار دارد. در ویدیویی که اخیرا در یوتیوب وی منتشر شده، پیزینو ادعا کرده است که بازار، نشانه‌هایی از قدرت و پتانسیل رشدی مشابه دوره‌های قبل را نشان می‌دهد.

“این شروع یک دوره گاوی است، همانند دوره قبلی و دوره قبل از آن. شروع حرکت‌ها همیشه به این وضوح نیستند.”

وی تأکید کرد هنگامی که بازار واضح می‌شود، سرمایه‌گذاران خرد وارد می‌شوند و این به معنای پایان مراحل ابتدایی یک دوره صعودی است.

“با واضح شدن وضعیت بازار، فرصت به پایان می‌رسد. آن زمانی که سرمایه‌گذاران خرد وارد بازار می‌شوند زمانی‌ست که همه افراد همزمان هیجان زده هستند تا وارد بازار شوند، زیرا همه افراد چیزی مشابه را می‌بینند.”

برای تأیید شروع بازار گاوی، بیت‌کوین باید از سطح ۲۸,۵۰۰ دلار عبور کند.

وی اشاره کرد که بیت‌کوین (BTC) مدت زمان کمی زیر سطح ۲۵,۰۰۰ دلار بوده و در طول شش ماه گذشته موقعیت خود را بالاتر از این سطح حفظ کرده است.

پیزینو تأکید کرد که گاوها نیاز به انجام فعالیت های بیشتری دارند و برای کسب شتاب(Momentum) بیشتر، باید بسته شدن کندل هفتگی پایدار بیت‌کوین بالاتر از سطح ۲۶,۵۵۰ دلار را مشاهده کنند.این یکی از سطوح کلیدی برای شروع تثبیت قیمت بیت‌کوین بالای آن است و برای ادامه دادن به ایجاد قیمت بالاتر، سعی خواهیم کرد تا به سطح ۳۲,۰۰۰ دلار نفوذ کنیم.

در زمان نگارش این مقاله، بیت‌کوین در حدود ۲۶,۶۰۰ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده یک افزایش ۳ درصدی نسبت به هفته گذشته است. معامله‌گران رمزارز در انتظار تصمیم کمیته بازار باز فدرال (FOMC) برای افزایش نرخ هستند.

تحلیل Pizzino در حالی انجام می شود که فعالان بازار رمزارز مشتاقانه منتظر رویداد کلیدی اقتصاد کلان هفته آینده از سوی فدرال رزرو ایالات متحده بودند.

در ۲۰ سپتامبر، کمیته بازار آزاد فدرال(FOMC) نرخ بهره را تعیین می‌کند و بازارها انتظار دارند که این نرخ‌ها بدون تغییر باقی بمانند.

با توجه به ابزار CME FedWatch Tool، احتمال توقف شاخص بهره پس از انتشار اطلاعات به ۹۷ درصد رسید و نشان می‌دهد شاخص قیمت مصرف‌کننده در ماه آگوست ۰.۶ درصد افزایش یافته است، این بیشترین افزایش ماهانه آن در سال ۲۰۲۳ می‌باشد.

سانتا، معامله‌گر معروف رمزارز در اظهارنظر اخیر خود در X (توئیتر سابق) گفت: تصمیمات FOMC و نرخ بهره باید مقداری نوسان ایجاد کند، اما بیت‌کوین احتمالاً در کوتاه‌مدت بین 25 تا 27 هزار دلار معامله می‌شود.

در همین حال، تریدر دیگری به نام Crypto Tony دو سناریو را بیان کرد، که مبلغ 26,000 دلار به عنوان حمایت اصلی عنوان شده است:

هنوز به دنبال کاهش قیمت به ۲۶،۱۰۰ دلار و یک جهش برای یک محرک طولانی هستم.

“یا اینکه، اگر بازار بتواند قیمت بالای ۲۶،۶۰۰ دلار را بازبینی کند، من آماده خرید خواهم بود.”

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرونده‌ی FTX: بنکمن-فرید با افشاگری سلبریتی‌ها، به دنبال رهایی از اتهامات است

بلومبرگ در ۱۹ آوریل گزارش داد که بر اساس یک توافق پیشنهادی،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

فرصت‌های طلایی سرمایه‌گذاری در رمز ارزهای پنهان

بازار ارزهای دیجیتال با ورود به مرحله‌ای جدید در سال ۲۰۲۴، سرشار…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید