صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سایت CoinGecko خدمات دستیابی به داده های NFT را گسترش می‌دهد

سایت CoinGecko خدمات دستیابی به داده های NFT را گسترش می‌دهد

مجمع قیمت کریپتوکارنسی CoinGecko در تلاش برای تجمیع داده‌های توکن‌های غیرقابل معامله(NFT) زیر یک سقف تحت یک پوشش، پلتفرم زیرساخت داده‌های توکن‌های NFT به نام Zash را راه‌اندازی کرده است.

اطلاعات دقیق درباره شرایط این معامله اعلام نشده، اما این تعامل اولین بار است که CoinGecko وارد بازار رقابتی CoinMarketCap می‌شود. هر دوی این پلتفرم‌ها دارای بالاترین ترافیک سایت در صنعت هستند. CoinGecko قبلاً توسط Binance، بزرگترین صرافی کریپتو در جهان، به خریداری شده بود.

CoinGecko فعالیت خود را برای پیگیری بیش از ۱۱٬۰۰۰ کریپتوکارنسی که در ۹۰۰ صرافی معامله می‌شوند، انجام می‌دهد. این شامل اطلاعاتی مانند قیمت، حجم و تامین در گردش است.

از سوی دیگر، Zash داده‌های تجارت و امانت داده شده تاریخی از ۸۷ بازار NFT مختلف در شبکه‌های Ethereum، Polygon، BNB Smart Chain، Solana و Bitcoin Ordinals را شامل می‌شود.

در اعلامیه خود، Zash اظهار کرد: “به عنوان بنیانگذاران، ما تا ژانویه به طور کامل به یک انتقال بی‌دردسر متعهد هستیم و پس از آن، در سال آینده فرصت‌های جدید را بررسی خواهیم کرد”.

شرکای و مشتریان Zash قادر خواهند بود از رابط برنامه نویسی اپلیکیشن(API) داده‌های CoinGecko استفاده کنند که در حال حاضر توسط شرکت‌هایی همچون MetaMask، Crypto.com و Etherscan استفاده می‌شود.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید