صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : گسترش چشمگیر کیف‌پول کوین‌بیس با پشتیبانی از بیش از 50 هزار توکن سولانا

گسترش چشمگیر کیف‌پول کوین‌بیس با پشتیبانی از بیش از 50 هزار توکن سولانا

کیف‌پول کوین‌بیس اکنون با پشتیبانی از معامله برای بیش از ۵۰۰۰۰ توکن شبکه سولانا، خدمات خود را به‌طور قابل توجهی گسترش داده است. این حرکت با ادغام یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) در سولانا تسهیل شده است. این امر به کاربران امکان می‌دهد تا مستقیماً توکن‌های سولانا را از طریق رابط‌کاربری کیف‌پول کوین‌بیس معامله کنند.

ادغام DEX سولانا در کیف‌پول کوین‌بیس فراتر از یک پیشرفت فنی است. این یک ارتقاء کاربر محور است که برای ساده‌سازی فرآیند معامله طراحی شده است. کاربران کیف‌پول کوین‌بیس اکنون به نمودارهای قیمت زنده برای مشاهده داده‌های لحظه‌ای قیمت دسترسی دارند که برای تصمیم‌گیری آگاهانه در معاملات ارز دیجیتال ضروری است. این ویژگی به خصوص در بازار پرنوسان ارزهای دیجیتال که قیمت‌ها می‌توانند طی چند دقیقه به شدت نوسان داشته باشند، بسیار ارزشمند است.

قابلیت‌های بیشتر برای کنترل معاملات در کیف‌پول کوین‌بیس

علاوه بر‌این، کیف‌پول، تنظیمات لغزش قابل تنظیم را معرفی کرده است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد حداکثر میزان لغزش قیمت را هنگام ثبت سفارش تعیین کنند. این ابزار برای مدیریت ریسک ضروری است و اطمینان می‌دهد که کاربران در هنگام نوسانات بازار، بیش از حد پرداخت نمی‌کنند. لغزش قابل تنظیم، کنترل بر معاملات را حفظ می‌کند و با ترجیحات ریسک کاربر و شرایط بازار مطابقت دارد.

ویژگی قابل توجه دیگر، پشتیبانی از کارمزد اولویت است که به کاربران امکان می‌دهد تا مشخص کنند که حاضرند چقدر برای کارمزد تراکنش پرداخت کنند. کاربران با تنظیم کارمزد می‌توانند بر سرعت پردازش تراکنش تأثیر بگذارند، هزینه بیشتری برای تسویه سریع‌تر پرداخت کنند یا در مواقعی که اجرای فوری ضروری نیست، در هزینه صرفه‌جویی کنند. این ویژگی نشان‌دهنده تقاضای روزافزون برای ساختارهای کارمزدی انعطاف‌پذیر در تراکنش‌های ارز دیجیتال است و به کاربران گزینه‌هایی ارائه می‌دهد که به بهترین وجه با نیازهایشان مطابقت دارد.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید