صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سولانا، سومین رمزارزی که در پی مجوز ETF است

سولانا، سومین رمزارزی که در پی مجوز ETF است

solana

یک تحلیلگر مالی به نام برایان کلی (Brian Kelly) معتقد است سولانا بعد از بیت کوین و اتریوم، سومین ارز دیجیتالی است که احتمالا مجوز صندوق قابل معامله در بورس (ETF) را در آمریکا دریافت خواهد کرد. این پیش بینی با مخالفت برخی از کارشناسان این حوزه روبرو شده است. آن‌ها بر این باورند که تا زمانی که بازار قراردادهای آتی سولانا در بورس شیکاگو راه اندازی نشود یا کنگره قوانین درستی برای ارزهای دیجیتال وضع نکند، مجوز ETF برای سولانا صادر نخواهد شد.

در حال حاضر، تنها مجوز قراردادهای آتی بیت کوین و اتریوم در آمریکا تایید شده است. با این حال، برخی دیگر بر این باورند که تقاضا برای ETF سولانا، به غیر از بیت کوین و اتریوم، از هر دارایی دیجیتال دیگری بیشتر خواهد بود. از طرف دیگر، برخی کارشناسان معتقدند که لایت کوین یا دوج کوین ارزهای بعدی‌ای هستند که مجوز ETF دریافت خواهند کرد. تا کنون، شرکت‌های کمی تمایل خود را برای درخواست مجوز ETF سولانا اعلام کرده‌اند. با این حال، اظهارات اخیر یک شرکت بزرگ مدیریت سرمایه به نفع سولانا، باعث ایجاد گمانه زنی‌هایی در مورد احتمال درخواست مجوز ETF سولانا توسط این شرکت در آینده شده است.

منبع : cointelegraph.com

هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید