صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تازه‌ترین صحبت‌های مدیرعامل گری‌اسکیل درباره اتریوم: تسلیم نشده‌ایم!

تازه‌ترین صحبت‌های مدیرعامل گری‌اسکیل درباره اتریوم: تسلیم نشده‌ایم!

مایکل سونن‌شاین، مدیرعامل گری‌اسکیل، اظهارات جدیدی درباره اتریوم مطرح کرد. چندی پیش، انصراف گری‌اسکیل از درخواست برای راه‌اندازی صندوق قابل معامله در بورس آتیِ اتریوم (ETH Futures ETF)، بازار را دچار ابهام کرد. هرچند دلیل دقیق این اقدام گری‌اسکیل مشخص نیست، اما صحبت‌های جدید مدیرعامل این شرکت، کمی فضا را روشن‌تر می‌کند.

سونن‌شاین که روز گذشته در رویدادی به میزبانی فایننشال تایمز در لندن سخنرانی می‌کرد، تأکید کرد که آن‌ها اتریوم را رها نکرده‌اند و گفت:

«تمرکز ما روی صندوق قابل معامله در بورس اتریوم (Spot Ethereum ETF) است!»

مدیرعامل گری‌اسکیل با اشاره به اینکه آن‌ها همچنان در تلاش‌اند تا همانند بیت‌کوین، صندوق اتریوم خود (ETHE) را به یک ETF مبتنی بر دارایی زمینه‌ای (Spot) تبدیل کنند، گفت که از مسیر راه‌اندازی این صندوق صرف‌نظر نکرده‌اند.

سونن‌شاین درباره‌ی پس گرفتن درخواست راه‌اندازی صندوق آتی اتریوم گفت:

«ما در گری‌اسکیل تصمیم گرفتیم انرژی خود را روی محصولات مبتنی بر دارایی زمینه‌ای متمرکز کنیم. همچنان روی صندوق ETF اتریوم مبتنی بر دارایی زمینه‌ای کار می‌کنیم. ما درخواست خود برای راه‌اندازی صندوق آتی اتریوم را پس گرفتیم چون هم‌اکنون چندین صندوق آتی اتریوم در بازار وجود دارد و بخش عظیمی از این بازار را تشکیل می‌دهند. گاهی درخواست دادن برای یک محصول به معنای قطعی بودن عرضه‌ی آن به بازار نیست. عقب‌نشینی به موقع هم ضروری است.»

مدیرعامل گری‌اسکیل با بیان اینکه هنوز ابهام‌هایی درباره‌ی موضع SEC در قبال اتریوم وجود دارد، گفت این کمیسیون هنوز اتریوم را به طور کامل به عنوان یک اوراق بهادار طبقه‌بندی نکرده است. سونن‌شاین با اشاره به اینکه معتقد است SEC در این برهه منافع سرمایه‌گذاران را در اولویت قرار می‌دهد، تکرار کرد که آن‌ها برای دریافت مجوز راه‌اندازی صندوق ETF اتریوم مبتنی بر دارایی زمینه‌ای همچنان تلاش خواهند کرد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

انتقال 1 میلیار دلار بیت‌کوین با کارمزد ۷ دلاری بانکداری سنتی را به چالش کشید!

انتقال بیت‌کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار، تنها با پرداخت…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رویداد پیتزادی بیت‌کوین: سالگرد اولین تراکنش بیت‌کوین

روز ۲۲مه، به عنوان “روز پیتزا بیت‌کوین” شناخته می‌شود که داستانی جالب…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کشف ۷۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه

سید حامد حسینی، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه،…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید