صفحه اصلی > اخبار : همگرایی بیت‌کوین و هوش‌مصنوعی افزایش می‌یابد

همگرایی بیت‌کوین و هوش‌مصنوعی افزایش می‌یابد

Cathie Wood

کتی وود (Cathie Wood) مدیرعامل شرکت ARK Invest در آخرین پستی که در X منتشر کرد، نظرات خود را در مورد همگرایی  بیت کوین و هوش‌مصنوعی به اشتراک  گذاشته و به پیامدهای اقتصادی آن اشاره نمود. 

در این پست، وود دیدگاه خوش‌بینانه خود را در مورد ترکیب بیت کوین و هوش‌ مصنوعی بیان کرد و به پتانسیل دگرگون کننده در همگرایی بین این دو اشاره نمود و ضمن تاکید بر احتمالات و پیامدهای مثبتی که فناوری‌ها برای صنایع مختلف دارند چشم انداز اقتصادی کلی برای آن‌ها شرح داد. 

همگرایی بین بیت کوین وهوش مصنوعی می‌تواند نحوه سازماندهی شرکت‌ها را تغییر دهد و باعث سقوط هزینه‌ها و انفجار در بهره وری شود. من از امکاناتی که این کارآفرینان درخشان ایجاد می‌کنند شگفت زده شدم. 

ARK Invest با یک سند تحقیقاتی از چشم‌اندازخوش‌بینانه وود حمایت کرد. این سند با عنوان “سرمایه گذاری در هوش مصنوعی: ارزش سهام در کجا ظاهر می شود؟” منتشر شده است که نشان می دهد وود و ARK Invest اهمیت هوش مصنوعی را در استراتژی های سرمایه گذاری ارزیابی می کنند.

در طول سال‌ها، وود سرمایه‌گذاری‌هایی را به سهام‌های مختلف مرتبط با هوش مصنوعی اختصاص داده است که نشان‌دهنده اعتقاد قوی او به این فناوری رو به رشد است. اشتیاق وود برای بیت کوین از طریق تلاش‌های ARK در مورد صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) مشهود است. علاوه بر این، ARK قبلا سرمایه‌گذاری‌های قابل توجه‌ای در کوین‌بیس و رابین‌هود، انجام داده است.

این سند منتشر شده استراتژی‌های ARK Invest را نشان می‌دهد که توانسته است از سرمایه‌گذاری‌هایش در سهام فناوری هوش مصنوعی به سود برسد.  ARK Disruptive Innovation ETF  اختصاص  داده شده به هوش مصنوعی و سایر فناوری های پیشگام، از شاخص نزدک 100 بهتر عمل کرد و به سود قابل توجه 41.2 درصد در اواسط سال دست یافت.

پست وود، همراه با تحقیقات ARK، نفوذ فزاینده هوش مصنوعی در حوزه سرمایه گذاری را نشان می‌دهد.  ادغام بیت کوین و هوش مصنوعی به طور بالقوه می‌تواند باعث ایجاد تحولی در قدرت اجرایی شرکت‌ها شود و پویایی بهره‌وری و کاهش هزینه‌‌ها را به ارمغان آورد. ازآنجایی که همیشه سرمایه‌گذاران به دنبال راه‌های تازه‌ای برای رشد هستند. با ترکیب بیت‌کوین و هوش مصنوعی می‌توانیم شاهد سرمایه‌گذاری بیشتری در آینده در این دو فناوری باشیم.

منبع: cointelegraph.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرونده‌ی FTX: بنکمن-فرید با افشاگری سلبریتی‌ها، به دنبال رهایی از اتهامات است

بلومبرگ در ۱۹ آوریل گزارش داد که بر اساس یک توافق پیشنهادی،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید