صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا درست است که کاردانو برای رشد به یک،‌ استیبل کوین با پشتوانه دلار نیازدارد؟

آیا درست است که کاردانو برای رشد به یک،‌ استیبل کوین با پشتوانه دلار نیازدارد؟

ADA

تحلیلگر Cardano Yoda معتقد است که یک استیبل‌کوین با پشتوانه دلار آمریکا برای موفقیت آتی ADA ضروری است و می تواند باعث ایجاد یک بازار صعودی در سال ۲۰۲۵شود.

به عقیده وی یک استیبل کوین می‌تواند فعالیت را در اکوسیستم Cardano افزایش دهد و منجر به افزایش فعالیت DeFi و NFT شود. همچنین حضور یک استیبل کوین با سرمایه بازار بالا می‌تواند انتقال ارزش را تسهیل کرده و نوسانات را کاهش دهد.

شبکه هایی مانند Ethereum، Tron و Solana فعال‌تر بوده‌اند زیرا میلیاردها استیبل کوین مانند USDT، USDC، USDD، و حتی DAI توسط کاربران شبکه ضرب شده‌اند. به همین دلیل، اکوسیستم های DeFi و NFT آن‌ها دارای ارزش کل قفل شده (TVL) بالاتری هستند و پروتکل‌های فردی میلیاردها دلار را مدیریت می‌کنند.

علاوه بر استیبل کوین‌ها، تحلیلگر همچنین بر توسعه فعلی Input Endorsers و راه‌اندازی Hydra اشاره می‌کند که می‌تواند مقیاس‌پذیری Cardano را بهبود بخشد و باعث جذب بیشتر کاربران شود. Cardano در حال حاضر به دنبال گسترش اکوسیستم خود است. در نوامبر۲۰۲۳ با Polkadot وارد همکاری شده است. تاکنون قیمت ADA در محدوده ۰.۵ ثابت بوده و برای ایجاد روند صعودی باید با افزایش حجم معاملات یک حرکت خوب به بالای ۰.۵۵ داشته باشد.

اخبار مرتبط: آیا ADA در معرض خطر است؟

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید