صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : کاردانو در آستانه انفجار 190 درصدی!

کاردانو در آستانه انفجار 190 درصدی!

قیمت توکن بومی کاردانو، ADA، اخیرا با کاهش روبرو بوده و در 30 روز گذشته 19.2 درصد افت کرده است. این کاهش در میانه‌ی روند نزولی گسترده‌تر بازار ارزهای دیجیتال رخ داده است. با این حال، برخی از تحلیلگران علیرغم این کاهش معتقدند که قیمت فعلی ADA مطابق با انتظارات است و به طور بالقوه می‌تواند زمینه‌ای برای جهشی قابل توجه در آینده نزدیک فراهم کند.

علی مارتینز، تحلیلگر برجسته‌ی ارزهای دیجیتال، ماه گذشته در پلتفرم ایکس تاکید کرد که:

عملکرد قیمت کاردانو شبیه الگویی است که از ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ مشاهده شده است.

مارتینز خاطرنشان کرد که اگر این الگوی فراکتال ادامه یابد، ADA می‌تواند بین محدوده ۰.۵۵ تا ۰.۸ دلار به تثبیت خود ادامه دهد.

در زمان نگارش این خبر، این ارز دیجیتال با قیمت ۰.۵۸ دلار به ازای هر توکن معامله می‌شود که با تحلیل مارتینز همخوانی دارد. مارتینز پیشنهاد کرد که این فاز تثبیت ممکن است قبل از جهش به قیمت ۱.۷ دلار، هفته‌ها به طول بیانجامد. در ادامه‌ی این جهش، مارتینز دوره‌ی دیگری از تثبیت را پیش‌بینی می‌کند که زمینه‌ساز جهشی به سمت ۵ دلار خواهد شد.

در به‌روزرسانی اخیر، مارتینز تکرار کرد که «هیچ چیز واقعاً برای کاردانو تغییر نکرده است» و تأکید کرد که:

ADA در حال حاضر در فاز تثبیت قرار دارد و دقیقاً در موقعیتی قرار گرفته که پیش از جهش به ۱.۷ دلار، باید در آن باشد.

توسعه‌ی قراردادهای هوشمند کاردانو با افزایش قابل توجهی روبرو بوده است. بر اساس داده‌های به‌دست آمده از Cardano Blockchain Insights، از ابتدای سال جاری، اسکریپت‌های Plutus با رشدی چشمگیر، بیش از ۱۷۰ درصد افزایش یافته‌اند. Plutus، زبان شبکه‌ی کاردانو برای ساخت قراردادهای هوشمند، با اولویت قرار دادن امنیت و قابلیت اطمینان، از اصول برنامه‌نویسی تابعی بهره می‌برد.

نسخه‌ی دوم Plutus، با معرفی ویژگی‌ها و مزایای اضافی برای توسعه‌دهندگان، از جمله کاهش اندازه‌ی تراکنش‌ها و هزینه‌ها، همراه است. علاوه بر این، Plutus V2 چارچوبی انعطاف‌پذیرتر و مقیاس‌پذیرتر برای ساخت برنامه‌ها ارائه می‌دهد که تجربه‌ی توسعه‌ی کلی در شبکه‌ی کاردانو را بهبود می‌بخشد.

رشد کاردانو فراتر از قراردادهای هوشمند است، همانطور که افزایش قابل توجه فعالیت کاربران در ۳۰ روز گذشته نشان می‌دهد. این شبکه با جهشی در تعداد آدرس‌های والت فعال مواجه بوده و به اوج یک ساله با بیش از ۶۰۰,۰۰۰ آدرس رسیده است. این افزایش تقریباً ۴۰ درصد نسبت به تعداد آدرس‌های والت فعال در مدت مشابه را نشان می‌دهد و بر گسترش اکوسیستم و پذیرش روزافزون کاردانو تأکید می‌کند.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید