صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سرمایه‌گذاری ۳ میلیون دلاری BlackRock در ETF بیت‌کوین

سرمایه‌گذاری ۳ میلیون دلاری BlackRock در ETF بیت‌کوین

BlackRock

با نزدیک شدن به تاریخ تأیید ETF بیت‌کوین، شرکت‌های مدیریت دارایی مانند BlackRock که برای تایید ETF بیت‌کوین درخواست داده بودند در حال آماده شدن برای راه‌اندازی احتمالی Spot Bitcoin ETF خود هستند.

به گزارش بیت‌کوینست BlackRock برای حمایت از راه‌اندازی صندوق ETF بیت‌کوین خود،  صندوق seed fund افتتاح کرده و مبلغ ۱۰ میلیون دلار سرمایه برای آن در نظر گرفته است. این صندوق برای تسریع توسعه و راه‌اندازی ETF بیت‌کوین نقدی تهیه شده است. تصمیم شرکت BlackRock برای راه‌اندازی صندوق سرمایه‌گذاریseed نشان‌دهنده تعهد قوی این شرکت برای پیشبرد حوزه ETF بیت‌کوین است. BlackRock ابتدا در ماه ژوئن درخواست خود را برای راه‌اندازی ETF بیت‌کوین به SEC ارائه کرد، اما درخواست آن‌ها نیز به تعویق افتاد.

با وجود این تاخیر، شرکت BlackRock همچنان اطمینان دارد که SEC تا تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ با درخواست آن‌ها موافقت خواهد کرد. در حال حاضر، ۱۳ درخواست ETF بیت‌کوین، از جمله درخواست شرکت BlackRock، توسط SEC به تعویق افتاده است. تایید ETF بیت‌کوین به رشد بیشتر بازار رمزارزها کمک کرده و سرمایه‌گذاران خرد بیشتری را به آن علاقه‌مند خواهد کرد.

 

 

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید