صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بلک‌راک: گام بلندی برای ورود اتریوم به بازار سنتی

بلک‌راک: گام بلندی برای ورود اتریوم به بازار سنتی

صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اتریومِ شرکت بلک‌راک، با نماد $ETHA، در شرکت سپرده‌گذاری و تسویه وجوه (DTCC) لیست شد. این لیست شدن پس از تأییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) برای هشت صندوق ETF اسپات اتریوم صورت گرفت.

BlackRock’s spot Ethereum ETF on DTCC

هنوز زمان معامله این صندوق‌ها مشخص نیست. تأییدیه‌ی SEC برای فرم‌های ۱۹b-4 مربوط به این صندوق‌ها صادر شده، اما برای آغاز معامله، تأییدیه‌ی فرم‌های S-1 هر صندوق نیز نیاز است. این فرایند ممکن است چند هفته تا چند ماه به طول بیانجامد.

تحلیلگران بر این باورند که با وجود آغاز مذاکرات SEC با عرضه‌کنندگان صندوق‌ها در مورد فرم‌های S-1، تأییدیه‌ی نهایی این فرم‌ها احتمالا تا پنج ماه زمان ببرد. پس از آن، امکان معامله‌ی این صندوق‌های ETF اتریوم فراهم خواهد شد.

شرکت مدیریت دارایی VanEck، بلافاصله پس از تأییدیه‌ی اولیه، فرم اصلاح‌شده‌ی S-1 خود را به SEC ارائه کرد. این شرکت همچنین با انتشار یک ویدیوی کوتاه، این رویداد مهم را جشن گرفت و از علاقه‌مندان برای ورود به دنیای اتریوم دعوت کرد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید