صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

از سوی دیگر، هیجان رو به رشد پیرامون بیتگرت در حال شکل‌گیری است، زیرا بسیاری از کارشناسان بر این باورند که این پروژه پتانسیل تسلط بر بازار را دارد.

بیتگرت (BRISE) بر بستر بلاک‌چین در حال رشد بیتگرت لایه ۱ ساخته شده است. این بلاک‌چین به خاطر سرعت بالای تراکنش و توان عملیاتی استثنایی‌اش شهرت دارد. سرعت تراکنش بلاک‌چین بیتگرت با ۱۰۰،۰۰۰ تراکنش در ثانیه، می‌تواند با سریع‌ترین بلاک‌چین‌های حوزه دیفای رقابت کند.

علاوه بر سرعت بالای بیتگرت، ویژگی اجماع اثبات اعتبار (PoA) این بلاک‌چین، فرآیند اعتبارسنجی را ساده می‌کند. با مکانیزم PoA، بلاک‌چین بیتگرت علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی، از نظر اقتصادی نیز مقرون‌به‌صرفه می‌شود، به‌خصوص زمانی که هزینه کارمزد تراکنش در بیتگرت تقریبا ناچیز است. این نوع از بلاک‌چین بیتگرت قطعا توسعه‌دهندگان را جذب خواهد کرد و بسیاری بر این باورند که می‌تواند نیروی محرک پشت بیتگرت باشد.

توکنومیکس این پروژه، سوزاندن خودکار ۱۲درصد از هر تراکنش در پروتکل بیتگرت برنامه‌ریزی شده است. کل عرضه اولیه (توکن ساپلای) این پروژه ۱تریلیون توکن بیتگرت است و این مکانیزم سوزاندن می‌تواند از طریق کمیاب کردن توکن‌ها، به متعادل کردن ترازوی عرضه و تقاضا کمک کند. نتیجه این کار، ثبات قیمت و رشد پایدار برای بیتگرت خواهد بود.

اگرچه پروژه بیتگرت با رسانه‌هایی مانند کوین تلگراف و ماشابل برای ایجاد آگاهی همکاری کرده است، اما بسیاری از گفتگوها پیرامون بیتگرت (BRISE) توسط جامعه DAO بیتگرت آغاز می‌شود.

این جامعه متشکل از بیش از ۶۰۰ هزار نفر از دارندگان بیتگرت (BRISE) است. این افراد متعهد به رشد پروژه بوده و به سرعت در حال گسترش مکتب بیتگرت در رسانه‌های اجتماعی هستند. این جامعه مانند قبیله‌ای از افراد هم‌فکر عمل می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید