صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : صرافی Bitfinex مورد حمله فیشینگ قرار گرفت

صرافی Bitfinex مورد حمله فیشینگ قرار گرفت

Bitfinex

صرافی Bitfinex امروز فاش کرد، به‌تازگی یک هکر توانسته به برخی از اطلاعات کاربران دسترسی پیدا کند. براساس بیانیه منتشر شده، هکر در این حمله امنیتی به اطلاعات جزئی دست یافته است. آن‌ها توانسته‌اند با ارسال پیام فیشینگ تقلبی به یکی از کارکنان پشتیبانی Bitfinex او را فریب دهند تا اطلاعات محرمانه‌ای را در اختیار آن‌ها قرار دهد. سپس از این اطلاعات برای دسترسی به برخی از داده‌های مشتریان Bitfinex استفاده کردند.

پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید: چگونه امنیت کیف‌پول دیجیتال را بالا ببریم؟

مدارک نشان می‌دهد هکرها به دنبال اطلاعات حساس نبودند، زیرا آن‌ها تنها به پشتیبانی مشتری با دسترسی محدود نفوذ کردند. یعنی احتمالاً قصدشان سرقت دارایی‌های مشتریان نبوده بلکه به دنبال اطلاعاتی بودند که بتوانند برای سوء استفاده‌های دیگر، مانند کلاهبرداری هویت یا حملات سایبری بیشتر استفاده کنند.

منبع: www.theblock.co

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید