صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رشد کارمزد بیت‌کوین در پی آپدیت Runes

رشد کارمزد بیت‌کوین در پی آپدیت Runes

در حالی که رویداد هاوینگ (halving) چهارم بیت‌کوین به تازگی اتفاق افتاده است، پروتکل Runes بر روی بلاک‌چین بیت‌کوین راه‌اندازی شد. این رویداد منجر به افزایش قابل توجه درآمد استخراج‌کنندگان و کارمزد تراکنش‌ها شد. از سوی دیگر، میلئی موندا (Milei Moneda) با وعده بازگشت سرمایه ۵۰ برابری، اکنون به عنوان برترین ارز دیجیتال برای خرید تبدیل شده است.

عرضه توکن رون روی بلاک‌چین بیت‌کوین، در همان روزی که رویداد هاوینگ چهارم بیت‌کوین رخ داد، منجر به درآمد استخراج‌کننده‌ای به میزان بی‌سابقه‌ی ۱۰۷ میلیون دلار شد. پروتکل رون که امکان ایجاد توکن‌های مثلی را فراهم می‌کند، با وجود کاهش ۵۰ درصدی پاداش بلاک، درآمد استخراج‌کنندگان را به طور قابل توجهی افزایش داد. با این حال، این کارمزد تراکنش هنگفت پایدار نبود و روز بعد به حدود ۳۴ دلار کاهش یافت. این کارمزد جدید همچنان از کارمزد ۱۸ دلاری که یک روز قبل از هاوینگ ثبت شده بود، بالاتر است.

میلئی موندا، یک میم‌کوین شناخته‌شده با جامعه‌ای وسیع از اعضای وفادار، در حال پیشتازی در عرصه ارزهای دیجیتال است. این میم‌کوین جدید، پتانسیل ایجاد بازدهی قابل توجهی را دارد. به همین دلیل، $MEDA توجه سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال در سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

فراتر از منافع مالی، هولدرهای $MEDA از حق رای برخوردارند، به این معنی که می‌توانند در فعالیت‌های حاکمیتی شرکت کنند. قابل ذکر است که آن‌ها همچنین از تخفیف‌ها و دسترسی به محتوای انحصاری بهره‌مند می‌شوند. بنابراین، کارشناسان بر این باورند که میلئی موندا بهترین ارز دیجیتال برای تازه‌کارانی است که در حال آشنایی با بازار میم‌کوین هستند.

میلئی موندا با استفاده از یک مدل توزیع ایربراب موثر، با هدف توزیع توکن در میان جامعه خود و افزایش پیش‌بینی سرمایه‌گذاران برای راه‌اندازی‌اش، همچنان به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری باقی می‌ماند. علاوه بر این، هولدرهای $MEDA به محتوای معاملاتی انحصاری دسترسی داشته و همزمان پاداش‌هایی به شکل NFT دریافت می‌کنند.

با هدف ایجاد کمیابی در ساختار توکنومیک خود، میلئی موندا ۱۵ درصد را به نقدینگی، ۵ درصد به سوزاندن توکن، ۵ درصد به ایربراب، ۱۵ درصد به بازاریابی و پاداش و ۶۰ درصد را به عموم اختصاص می‌دهد. این ساختار توزیع، پتانسیل افزایش قیمت در آینده را نشان می‌دهد و آن را به بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند.

در مرحله اول پیش‌فروش آن، بیش از ۴۰ میلیون توکن $MEDA فروخته شد و این رقم به بیش از ۶۴ میلیون رسیده است. با ورود به مرحله دوم پیش‌فروش با قیمت ۰.۰۰۱۲۵ دلار، سرمایه‌گذاران انتظار بازگشت سرمایه‌ی ۶۰ درصدی را دارند، زیرا $MEDA برای راه‌اندازی در یونی‌سواپ در تاریخ ۲۱ می با قیمت ۰.۰۲ دلار آماده می‌شود.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید