صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : به عقیده تحلیلگران: بیت‌کوین به‌زودی به 50/000 دلار می‌رسد

به عقیده تحلیلگران: بیت‌کوین به‌زودی به 50/000 دلار می‌رسد

pump btc

قیمت بیت‌کوین امسال تقریبا ۱۶۰٪ افزایش یافت و در تاریخ ۹ دسامبر به بالاترین سطح خود در ۲۰ ماه گذشته یعنی ۴۴۳۰۰ رسید. اکنون که شدیدترین مقرارات و مجازات نظارتی سپری شده است معامله‌گران معتقدند که  صندوق‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی بزرگ و بانک‌های سرمایه‌گذاری از ارز رمزنگاری استقبال خواهند کرد.

رئیس تحقیقات گروه سرمایه‌گذاری CoinShares گفت : به‌زودی و برای اولین بار به قدرت واقعی بیت‌کوین اعتراف خواهد شد و احتمالا این خیزش باثبات است. سرمایه‌گذار Web3 و کارشناس ارز رمزنگاری CredibleCrypto پیش‌بینی می‌کند که قیمت BTC در هفته سوم دسامبر احتمالاً همچنان افزایش خواهد یافت و به ۵۰/۰۰۰ دلار خواهد رسید.

 بانک سرمایه‌گذاری آمریکایی Bernstein پیش‌بینی کرد که ارزش BTC ممکن است بیش از سه برابر شده و تا سال ۲۰۲۵ به ۱۵۰/۰۰۰ دلار برسد. تحلیلگران پس از بررسی دقیق عواملی مانند ارزش بازار، فعالیت کاربران در شبکه بیت‌کوین و میزان تراکنش‌های مربوط به بیت‌کوین، به این نتیجه رسیدند که یافته‌های آن‌ها را تأیید می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید