صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : راه‌اندازی ETF اسپات بیت‌کوین و آتی اتریوم به تعویق افتاد

راه‌اندازی ETF اسپات بیت‌کوین و آتی اتریوم به تعویق افتاد

بیت‌کوین

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)تصمیم‌گیری در رابطه با درخواست ETF اسپات بیت‌کوین شرکت Hashdex  و ETF فیوچرز اتریوم شرکت Grayscale را به تعویق انداخت. در بحبوحه افزایش انتظارات برای تصویب ETF اسپات بیت‌کوین توسط تنظیم کننده فدرال این تصمیم اتخاذ شد و تاکنون هیچ  محصولی را برای عموم سرمایه‌گذاران تایید نشده است.

بیش از ده شرکت در سال ۲۰۲۳ برای راه اندازی ETF های اسپات بیتکوین اقدام کرده اند، در حالی که چندین شرکت دیگر اکنون برای محصولات مشابهی مانند اتر درخواست داده‌اند.

بعد از این خبر قیمت بیت کوین  با بیش از ۵٪ رشد تا ۳۷٬۹۰۰ نیز دلار افزایش یافت. کمیسیون بورس باید تا جمعه ۱۷ نوامبر نتیجه درخواست ETF اسپات بیت کوین شرکت فرانکلین تمپلتون (Franklin Templeton) را هم اعلام کند. انتظار می‌رود تصمیم‌گیری در رابطه با این درخواست هم مثل سایر درخواست‌ها به سال ۲۰۲۴ موکول شود.

 

منبع: www.coindesk.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید