صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیت‌کوین برای ادامه روند صعودی به چه شرایطی نیازمند است؟

بیت‌کوین برای ادامه روند صعودی به چه شرایطی نیازمند است؟

btc

تحلیلگران ارز دیجیتال معتقدند بیت کوین برای ادامه روند صعودی خود نیاز دارد تا ماینرهای ضعیف از بازار خارج شوند. این دسته کسانی هستند که با سخت‌افزارهای قدیمی کار می‌کنند و هزینه‌های بالایی دارند. این هزینه‌های بالا باعث می‌شود تا آن‌ها برای جبران ضرر یا ارتقای سخت‌افزار، بیت‌کوین‌های خود را بفروشند و این فروش‌ها باعث کاهش قیمت بیت‌کوین می‌شود. از طرف دیگر، احیای قدرت هش شبکه بیت‌کوین در این دوره بسیار طولانی‌تر از دوره‌های قبل به طول انجامیده است. قدرت هش شبکه بیت‌کوین، توان محاسباتی شبکه است که امنیت تراکنش‌ها را تأمین می‌کند.

برخی دیگر نیز بر این باورند که روند صعودی بیت‌کوین به زودی اتفاق خواهد افتاد. آن‌ها می‌گویند که این دوره تثبیت قیمت، در دوره‌های گذشته بعد از نصف شدن پاداش استخراج بیت‌کوین نیز وجود داشته است. انتظار می‌رود که این دوره تثبیت با یک روند صعودی قوی دنبال شود که می‌تواند تا سپتامبر سال آینده ادامه داشته باشد.

منبع: bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید