صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ادامه نوسانات قیمت بیت‌کوین در آستانه تصمیمات فدرال رزرو 

ادامه نوسانات قیمت بیت‌کوین در آستانه تصمیمات فدرال رزرو 

Bitcoin Federal

بیت‌کوین در حال حاضر در محدود۴۰/۰۰۰ دلار نوسان دارد و در آستانه تصمیمات FOMC، بازار ارزهای دیجیتال با احتیاط و بی ثباتی روبرو است. این بی‌ثباتی به دلیل انتشار داده‌های اخیر شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ایالات‌متحده و تصمیم قریب‌الوقوع کمیته (FOMC) تقویت شد.

CPI نشان داد که نرخ تورم ایالات متحده به ۳.۱% کاهش یافته است. این خبر می‌تواند برای بیت‌کوین مثبت باشد، زیرا با کاهش تورم احتمالا اقتصاد بهبود یابد. با توجه به احساسات فعلی، فرضیه کلی این است که بانک مرکزی نرخ بهره را در محدوده هدف ۵.۲۵ تا ۵.۵۰ درصد حفظ می‌کند. با این حال، معامله‌گران همچنان منتظر سخنرانی بعدی  Jerome Powell، رئیس فدرال رزرو هستند تا جزئیات بیشتر در مورد سیاست‌های پولی آینده ایالات متحده را بدانند. سرمایه‌گذاران خرد و وال استریت واکنش‌های متفاوتی به این اتفاق داشتند. 

در هفته گذشته، حجم فروش بیت‌کوین به میزان قابل‌توجهی افزایش یافت.این امر نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نسبت به آینده بیت‌کوین بدبین هستند و در آستانه نشست فدرال رزرو قیمت آن با افت ۸ درصدی مواجه شد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید