صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ادامه نوسانات قیمت بیت‌کوین در آستانه تصمیمات فدرال رزرو 

ادامه نوسانات قیمت بیت‌کوین در آستانه تصمیمات فدرال رزرو 

Bitcoin Federal

بیت‌کوین در حال حاضر در محدود۴۰/۰۰۰ دلار نوسان دارد و در آستانه تصمیمات FOMC، بازار ارزهای دیجیتال با احتیاط و بی ثباتی روبرو است. این بی‌ثباتی به دلیل انتشار داده‌های اخیر شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ایالات‌متحده و تصمیم قریب‌الوقوع کمیته (FOMC) تقویت شد.

CPI نشان داد که نرخ تورم ایالات متحده به ۳.۱% کاهش یافته است. این خبر می‌تواند برای بیت‌کوین مثبت باشد، زیرا با کاهش تورم احتمالا اقتصاد بهبود یابد. با توجه به احساسات فعلی، فرضیه کلی این است که بانک مرکزی نرخ بهره را در محدوده هدف ۵.۲۵ تا ۵.۵۰ درصد حفظ می‌کند. با این حال، معامله‌گران همچنان منتظر سخنرانی بعدی  Jerome Powell، رئیس فدرال رزرو هستند تا جزئیات بیشتر در مورد سیاست‌های پولی آینده ایالات متحده را بدانند. سرمایه‌گذاران خرد و وال استریت واکنش‌های متفاوتی به این اتفاق داشتند. 

در هفته گذشته، حجم فروش بیت‌کوین به میزان قابل‌توجهی افزایش یافت.این امر نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران نسبت به آینده بیت‌کوین بدبین هستند و در آستانه نشست فدرال رزرو قیمت آن با افت ۸ درصدی مواجه شد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید