صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا ثبات قیمت بیت‌کوین طی 92روز، مقدمه یک رالی عظیم است؟

آیا ثبات قیمت بیت‌کوین طی 92روز، مقدمه یک رالی عظیم است؟

ثبات قیمت بیت‌کوین

قیمت بیت کوین در حال حاضر طولانی‌ترین دوره «ثبات » خود را سپری می‌کند، اما به گفته معامله‌گران، هرچه این ثبات طولانی‌تر باشد «رشد» بعدی آن بیشتر خواهد بود. بیت کوین در حال حاضر ۹۲ روز است که در طولانی‌ترین دوره ثبات خود قرار دارد و تحلیلگران بر این باورند که ثبات طولانی‌مدت قیمت می‌تواند زمینه را برای «رالی صعودی عظیم» فراهم کند. طبق گفته‌ی تحلیلگران، هرچه دوره ثبات طولانی‌تر باشد، پس از آن شاهد رشد قیمتی بزرگتری خواهیم بود. این طولانی‌ترین دوره ثبات در مقایسه با دوره‌های ثبات قبلی است که البته منجر به رکوردهای قیمتی جدیدی شده است.

تحلیلگران همچنین به دوره‌ی ۲۱ روزه ثبات قبل از افزایش قیمت قابل توجه بیت کوین در سال ۲۰۲۰ اشاره می‌کنند که در نهایت منجر به شکستن رکورد قیمتی آن زمان در نوامبر ۲۰۲۱ به قیمت ۶۹ هزار دلار شد. داده‌های مربوط به بیت کوین در سال جاری نشان می‌دهد که از زمان رسیدن به بالاترین قیمت خود در ۱۳ مارس با قیمت ۷۳ هزار و ۶۷۹ دلار، وارد مرحله ثبات شده است که هم اکنون ۹۲ روز به طول انجامیده است.

منبع:  cointelegraph.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید