صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین؛ آیا روند صعودی گذشته تکرار خواهد شد؟ 

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین؛ آیا روند صعودی گذشته تکرار خواهد شد؟ 

btc

از روز یکشنبه قیمت بیت‌کوین با افزایش ۰.۵٪ نوسانات زیادی را تجربه کرد، این اتفاق با انتشار اخباری مانند اعلام پذیرش بیت‌کوین توسط خودروساز لوکس فراری(Ferrari) برای خرید و فروش خودرو در ایالات متحده و افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال توسط نهادهای کروه‌جنوبی رخ داد. یک اتفاق مثبت دیگر در این مدت این است که موجودی بیت‌کوین در اختیار نهنگ‌ها به بالاترین حد خود رسیده است که نشان‌دهنده یک تغییر احتمالی در پویایی بازار و اعتماد سرمایه‌گذاران است.

تمام این اتفاقات به این گمانه‌زندی‌ها دامن می‌زند که آیا روند صعودی گذشته تکرار خواهد شد؟ 

فراری با همکاری BitPay و پذیرش پرداخت‌های بیت‌کوینی برای خرید خودروهای لوکس وارد فضای ارزهای دیجیتال شده است. پذیرش بیت‌کوین توسط شرکت فراری احتمالا افزایش تقاضا در آینده را تحریک می‌کند و بر ارزش بازار آن تأثیر می‌گذارد. 

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.
منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید