صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : قیمت بیت‌کوین به بالای 38/000 دلار رسید، آیا سقف بعدی 40/000 دلار است؟

قیمت بیت‌کوین به بالای 38/000 دلار رسید، آیا سقف بعدی 40/000 دلار است؟

پیش بینی قیمت بیت کوین

قیمت بیت‌کوین بعد از گذشت ۱۸ ماه از ۳۸/۰۰۰ دلار عبور کرد و فعالان بازار بی‌صبرانه منتظر سقف بعدی آن هستند. در حال حاضر قیمت بیت‌کوین به ۳۷۷۹۰ دلار رسید که نسبت به روز شنبه ۱.۲۵٪ افزایش یافته است. این افزایش قیمت با پیش‌بینی PlanB مطابقت دارد که تاکید می‌کند در سال ۲۰۲۴ قیمت متوسط بیت‌کوین ۱۰۰/۰۰۰ افزایش یافته و نسبت به بازار خوش بینی بلندمدت دارد.

به گزارش کریپتونیوز انتظار می‌رود معرفی یک ETF بیت‌کوین ۷۰ میلیارد دلار تقاضای جدید را باز کند و رشد بیشتر را تقویت کند. با افزودن به این احساس صعودی، مدیران عامل صرافی های رمزنگاری پیشرو استرالیا، از جمله Independent Reserve، BTC Markets، Swyftx، Kraken Australia و Binance Australia، ابراز اطمینان کرده‌اند که بازار صعودی نزدیک است 

تحلیلگر مشهور PlanB، خالق خانواده مدل‌های قیمت بیت‌کوین انباشت به جریان (S2F)،پیشنهاد می‌کند که بیت‌کوین در حال حاضر در مرحله «پیش از بازار صعودی» قرار دارد، که نشان می‌دهد سطوح قیمت فعلی زیر ۴۰/۰۰۰  دلار برای مدت طولانی دوام نخواهد داشت. PlanB در پست اخیر خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X (سابقاً توییتر)، از خریداران بیت کوین خواست تا فرصت انباشت زیر ۴۰/۰۰۰ دلار را غنیمت بشمارند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید