صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : قیمت بیت‌کوین به بالای 38/000 دلار رسید، آیا سقف بعدی 40/000 دلار است؟

قیمت بیت‌کوین به بالای 38/000 دلار رسید، آیا سقف بعدی 40/000 دلار است؟

پیش بینی قیمت بیت کوین

قیمت بیت‌کوین بعد از گذشت ۱۸ ماه از ۳۸/۰۰۰ دلار عبور کرد و فعالان بازار بی‌صبرانه منتظر سقف بعدی آن هستند. در حال حاضر قیمت بیت‌کوین به ۳۷۷۹۰ دلار رسید که نسبت به روز شنبه ۱.۲۵٪ افزایش یافته است. این افزایش قیمت با پیش‌بینی PlanB مطابقت دارد که تاکید می‌کند در سال ۲۰۲۴ قیمت متوسط بیت‌کوین ۱۰۰/۰۰۰ افزایش یافته و نسبت به بازار خوش بینی بلندمدت دارد.

به گزارش کریپتونیوز انتظار می‌رود معرفی یک ETF بیت‌کوین ۷۰ میلیارد دلار تقاضای جدید را باز کند و رشد بیشتر را تقویت کند. با افزودن به این احساس صعودی، مدیران عامل صرافی های رمزنگاری پیشرو استرالیا، از جمله Independent Reserve، BTC Markets، Swyftx، Kraken Australia و Binance Australia، ابراز اطمینان کرده‌اند که بازار صعودی نزدیک است 

تحلیلگر مشهور PlanB، خالق خانواده مدل‌های قیمت بیت‌کوین انباشت به جریان (S2F)،پیشنهاد می‌کند که بیت‌کوین در حال حاضر در مرحله «پیش از بازار صعودی» قرار دارد، که نشان می‌دهد سطوح قیمت فعلی زیر ۴۰/۰۰۰  دلار برای مدت طولانی دوام نخواهد داشت. PlanB در پست اخیر خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X (سابقاً توییتر)، از خریداران بیت کوین خواست تا فرصت انباشت زیر ۴۰/۰۰۰ دلار را غنیمت بشمارند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید