صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : افزایش خروج بیت‌کوین از کوین‌بیس، سیگنال صعودی است؟

افزایش خروج بیت‌کوین از کوین‌بیس، سیگنال صعودی است؟

bitcoin-outflows-coinbase

داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که اخیرا خروج بیت‌کوین از صرافی Coinbase به شدت افزایش یافته است. این خروج گسترده می‌تواند نشان‌دهنده تقاضای زیاد سرمایه‌گذاران برای خرید بیت‌کوین و نگهداری طولانی مدت آن باشد.

با توجه با اینکه Coinbase صرافی مورد علاقه سرمایه‌گذاران نهادهای آمریکایی است و این خروج بیت‌کوین می‌تواند به خریدهای کلان این نهادها مربوط شود. از آن‌جایی که افزایش خروج بیت‌کوین همزمان با افزایش قیمت بیت‌کوین و رسیدن به قیمت 50/000 دلار اتفاق افتاده است، می‌تواند نشان‌دهنده ارتباط این دو باشد. تحلیلگران معتقدند که تقاضای زیادی برای بیت کوین وجود دارد و سرمایه‌گذاران نباید به راحتی آن را بفروشند.

اخبار مرتبط : تبلیغات کوین‌بیس درباره آینده پرداخت‌های خرد، روی بلاکچین

منبع : bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید