صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سود 7.3 میلیارد دلاری نهنگ‌های تازه‌وارد بیت‌کوین

سود 7.3 میلیارد دلاری نهنگ‌های تازه‌وارد بیت‌کوین

bitcoin-whales

داده‌های درون شبکه بلاکچین نشان می‌دهد که نهنگ‌های تازه وارد بیت کوین (کسانی که کمتر از ۱۵۵ روز است بیت کوین خریده‌اند) پس از افزایش اخیر قیمت بیت کوین به ۶۰ هزار دلار، به بالاترین سود خود رسیده‌اند.

ارزش کل سود تحقق‌نیافته‌ای که این دسته از سرمایه‌گذاران در اختیار دارند، در زمان نگارش این مطلب به ۷.۳ میلیارد دلار رسیده است که با افزایش قیمت بیت‌کوین، احتمالا این رقم بیشتر هم شده است.

در مقابل، نهنگ‌های بلندمدت با وجود افزایش قیمت، به چنین سود بالایی دست پیدا نکرده‌اند. این دسته از سرمایه‌گذاران باتجربه هستند و معمولا بدون توجه به نوسانات بازار، دارایی‌های خود را به فروش نمی‌رسانند.

با توجه به سود بالای نهنگ‌های تازه‌کار و تمایل آن‌ها به فروش سریع، احتمال دارد که آن‌ها در این افزایش قیمت اقدام به فروش کنند.

منبع:bitcoinist.com

اخبار مرتبط: بیت‌کوین در ۱۴ کشور رکورد جدید بالاترین قیمت تاریخی را زد

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید