صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیت‌کوین، اتریوم و آلت‌کوین‌های اصلی در روند نزولی 

بیت‌کوین، اتریوم و آلت‌کوین‌های اصلی در روند نزولی 

Downtrend of Bitcoin and the market

بیت‌کوین و اتریوم طی ۱۲ ساعت گذشته بیش از ۳۳۵ میلیون دلار را لیکویید کردند. بعد از انتشار آمار اشتغال بهتر از انتظار و کاهش نرخ بیکاری در ایالات متحده، بازار ارزهای دیجیتال با افت قیمت مواجه شد.

بیت‍کوین در یک دوره ۲۴ ساعته، تا ۵٪ کاهش یافت و به ۴۱۳۰۰ دلار رسید، اما پس از آن دوباره به ۴۲۰۰۰ دلار افزایش یافت. حتی طی ۹۰ دقیقه شاهد بودیم که اتریوم به پایین ترین سطح ۲۱۷۰دلار رسید و سپس به  ۲۲۳۹ دلار بازگشت و سولانا به پایین ترین سطح ۶۶ دلار رسید و سپس یه ۷۰ دلار بازگشت.  مدیر تحقیقات یک صرافی متمرکز در هنگ کنگ (VDX)  به CoinDesk گفت:

بازار گسترده در ابتدای این هفته به دلیل انتشار آمارهای بهتر از انتظار نیروی کار و کاهش نرخ بیکاری، شاهد یک تعدیل جزئی بوده است. قیمت طلا نیز با افزایش شاخص دلار آمریکا کاهش یافت.

آنالیزگر آنچین Willy Woo در X نوشت که بازار ممکن است شاهد اصلاح قیمت بیت‌کوین تا ۳۹۷۰۰ دلار باشد.‌ چون در این ناحیه یک گپ وجود داد که معمولا این شکاف‌ها پر می‌شوند و قیمت به این سطوح باز می‌گردد.

شکاف‌های قیمتی در بازار معاملات آتی CME برای بیت٬کوین به دلیل ساعات کار آن که هماهنگ با ساعات معاملاتی ایالات متحده است رخ می‌دهد و منجر به اختلافات احتمالی قیمت در هنگام باز و بسته شدن بازار می‌شود.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید