صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی تحلیلگران: قیمت BTC پس از تأیید ETF بیت کوین به 1میلیون دلار خواهد رسید

پیش‌بینی تحلیلگران: قیمت BTC پس از تأیید ETF بیت کوین به 1میلیون دلار خواهد رسید

etf

نظر کارشناسان مختلف درباره تغییر قیمت بیت‌‎کوین بعد از تاییدETF  متفاوت است. پیش‌بینی مدیرعامل شرکت JAN3 و شرکت Real Vision این‌طور است که: تصویب صندوق ETF بیت کوین باعث افزایش شدید قیمت این رمزارز خواهد شد و می‌تواند قیمت آن تا یک میلیون دلار برسد. مدیر عامل JAN3، معتقد است که قیمت بیت‌کوین می‌تواند به یک میلیون دلار برسد و روند صعودی فعلی ادامه‌دار خواهد بود و در این باره گفت:

انتظار می‌رود تصویب ETF بیت‌کوین، سرمایه عظیم را روانه بازار کند و باعث افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش قیمت بیت‌کوین خواهد شد.  همچنین محدود بودن عرضه بیت‌کوین باعث تشدید این افزایش قیمت خواهد شد.

مدیرعامل Real Vision، از دیدگاه اقتصاد کلان، پیش‌بینی می‌کند:

قیمت بیت‌کوین تا پایان سال ۲۰۲۵ بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون دلار خواهد رسید. دو عامل بزرگ – چرخه اقتصادی و شرایط مالی – به طور قابل توجهی بر قیمت دارایی‌ها تأثیر می‌گذارند و بیت‌کوین می‌تواند در این شرایط اقتصادی سودآور باشد.

هر دو تحلیلگر معتقدند که ورود سرمایه‌گذاران نهادی مانند BlackRock به بازار بیت‌کوین نقش مهمی در افزایش قیمت آن خواهد داشت. آن‌ها پیش‌بینی می‌کنند که تصویب ETF بیت‌کوین منجر به افزایش چشمگیر ورود سرمایه نهادی به بازار بیت کوین شود.

در حالت کلی هرچند عملکرد گذشته بیت‌کوین تضمینی برای نتایج آینده ندارد اما عواملی مثل عرضه محدود بیت‌کوین و ورود سازمان‌ها و نهادهای کلان به بازار ، وضعیت اقتصادجهانی می‌تواند قیمت بیت‌کوین را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : beincrypto.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید