صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : در 24ساعت گذشته ۵۰ میلیون دلار در بایننس لکویید شد

در 24ساعت گذشته ۵۰ میلیون دلار در بایننس لکویید شد

بایننس

در حالی که بیت‌کوین برای بازپس گیری سطح قیمت ۳۵۰۰۰ دلار تلاش می‌کند،حجم زیادی از معاملات لکویید شدند و در ۲۴ ساعت گذشته کل بازار ارزهای دیجیتال شاهد تقریباً ۱۱۴ معامله لکویید شده بود که نزدیک به نیمی از این معاملات در بایننس اتفاق افتاد.

طبق گزارشی که ساعتی پیش کریپتواسلیت منتشر کرد، بیت‌کوین با بیش از ۳۰ میلیون دلار لکوییدی بیشترین ضربه را از این اتفاق خورد که نشان‌دهنده واکنش قوی بازار به نوسانات قیمت است.

در  تاریخ ۵ نوامبرحجم معاملات اهرم‌دار به شدت افزایش یافته، یعنی افراد بسیاری این قیمت را به عنوان یک نقطه مهم شناسایی کرده بودند و زمانی که بیت کوین به ۳۴۴۰۰ دلار رسید و کاهش قیمت آن شروع شد،  بسیاری از معامله‌گران در این ناحیه مجبور شدند بیت‌کوین خود را با ضرر بفروشند و لیکویید شدند.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید