صفحه اصلی > اخبار : نوسانات در بایننس ادامه‌دار است…یکی دیگر از مدیران برجسته استعفا داد

نوسانات در بایننس ادامه‌دار است…یکی دیگر از مدیران برجسته استعفا داد

بایننس

شنیده شده در چند وقت اخیر چندین مدیر ارشد صرافی بایننس به دلیل مشکلات نظارتی از کار خود کناره‌گیری کردند. بنابر گزارشی که در تاریخ 13 شهریور(۴ سپتامبر) از CryptoSlate منتشر شده ، بایننس استعفای مایورکامات (Mayur Kamat) رئیس محصولات صرافی را تایید نموده است.

سخنگوی بایننس اعلام کرد:

ما تایید می‌کنیم که مایور از سمت خود به عنوان رئیس محصول کناره‌گیری نموده است.

کامات در دی 1400( ژانویه 2022) به بایننس ملحق شد و پیش از این که رئیس محصول این صرافی شود، در گوگل و آگودا فعالیت داشت.

خروج مدیران برجسته

خروج چندین مدیر ارشد، گمانه زنی ها را در مورد آینده بایننس افزایش داده است. بیش از پنج مدیر سطح بالا در سال جاری صرافی  را ترک کردند. اسامی این افراد عبارتند از: مدیر ارشد استراتژی پاتریک هیلمن(Patrick Hillmann)، معاون ارشد اجرایی استیون کریستی (Steven Christie)، مشاور عمومی هان نگ(Han Ng) و مدیر تحقیقات متیو پرایس (Matthew Price). 

هفته گذشته صرافی به CryptoSlate تایید کرد که لئون فونگ(Leon Foong )، رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه آن نیز از سمت خود در این شرکت استعفا داده است.

خروج سرمایه سنگین از بایننس

با توجه به بررسی‌های نظارتی اخیر که صرافی با آن مواجه شده است نگرانی این مدیران برای خروج بی دلیل نیست. شنیده شده  کمیسیون اوراق بهادار و بورس (SEC) برای ثبت محرمانه برخی اسناد و شکایت علیه بایننس به دادگاه درخواست داده است.  همچنین شایعاتی منتشر شده مبنی بر این که وزارت دادگستری آمریکا دادخواستی کیفری احتمالی علیه بایننس و مدیرعامل آن چانگ‌پنگ ژائو آماده‌سازی می‌کند.

هرچند ژائو برای جلوگیری از وحشت کاربران این شایعات را تکذیب کرده اما این اتفاقات تاثیر خود را بر شهرت بایننس تاثیرگذاشته‌اند و طبق داده‌های Defillama، در 24 ساعت گذشته، بایننس خروجی جزئی در حدود 345 میلیون دلار را تجربه کرده است.

از فروردین(آوریل) که ارزش کل دارایی‌های صرافی با بیش از 71 میلیارد دلار در اوج بود اکنون در شهریورماه (سپتامبر) شاهدیم که این رقم تا به 57.72 میلیارد دلار کاهش یافته است. با این حال، این کاهش را می توان به وضعیت فعلی بازار نزولی نیز مرتبط دانست که بیش از 3 درصد ارزش بازار کریپتو در این مدت کم شده است.

اخبارمرتبط:  بایننس پلتفرم پرداخت کریپتو به بانک‌ها را در امریکای لاتین راه‌اندازی کرد

در میان چالش‌های بایننس، BNB در 24 ساعت گذشته 0.8 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با قیمت 216.04 دلار معامله می‌شود.

منبع : cryptoslate.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید