صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : حوادث بایننس به پذیرش سریع‌تر ETF بیت‌کوین کمک می‌کند

حوادث بایننس به پذیرش سریع‌تر ETF بیت‌کوین کمک می‌کند

پس از اعترافات مدیرعامل بایننس، قیمت بیت‌کوین ۴.۵٪ و بایننس ۱۱.۵٪ کاهش یافت. برخی از کارشناسان معتقدند که این اتفاق می‌تواند شانس تصویب صندوق قابل معامله بیت کوین را در بورس (ETF) افزایش دهد. 

به گزارش کوین‌دسک، ژائو به دلیل نقض قوانین تحریم‌ها و قوانین انتقال پول، به ۴.۳ میلیارد دلار جریمه محکوم شد. این در حالی است که اسناد منتشر شده نشان می‌دهد که بایننس به طور غیرقانونی از مشتریان آمریکایی به عنوان منبع درآمد و فعالیت تجاری استفاده کرده است. شرکت خدمات ارز دیجیتال Matrixport در پیامی در تلگرام گفت: 

با این اتفاق، انتظارات برای یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین به ۱۰۰٪ افزایش یافت، زیرا در این حالت صنعت مجبوراست از قوانین خاصی پیروی کند. مهم‌تر از آن پذیرش بیت‌کوین را برای بازیگران نهادی تقویت خواهد کرد و به احتمال زیاد به یک دارایی امن در سبد سرمایه‌گذاران تبدیل خواهد شد.

با این حال، به نظر می‌رسد که نوسانات قیمت ناشی از اقدام علیه بایننس و ژائو برای معامله‌گران اهرمی هزینه زیادی به همراه داشته است. داده‌های Coinglass نشان می‌دهد که در ۱۲ساعت پس از اعلام خبر، ۱۱۰میلیون دلار ازپوزیشن‌های  لانگ بیت کوین و۳۷.۲ میلیون دلار در پوزیشن کوتاه‌مدت لیکویید شدند و در ساعات گذشته، این عدد معکوس شده است و ۴.۲۶  میلیون دلار ازپوزیشن‌های کوتاه در مقایسه با ۱۱۱هزار دلار در پوزینش‌های لانگ تسویه شده‌اند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید