صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بایننس در اعتراض به شکایت sec: توافق با وزارت دادگستری یعنی این صرافی قانونی است و نیازی به ثبت در SEC ندارد

بایننس در اعتراض به شکایت sec: توافق با وزارت دادگستری یعنی این صرافی قانونی است و نیازی به ثبت در SEC ندارد

sec-lawsuit

صرافی Binance گفت تلاش SEC برای ادغام نتایج اعترافات اخیر که بعد از آن ۴.۳ میلیارد دلار جریمه شد با توافقنامه حل و فصل با DOJ غیرقانونی است. این اقدام SEC به عنوان تلاشی برای تقویت پرونده خود علیه Binance Holdings و Changpeng Zhao دیده می‌شود که از ۵ ژوئن ۲۰۲۳ درگیر یک اختلاف حقوقی بوده‌اند.

در آن زمان، SEC بایننس را به ۱۳ مورد نقض قوانین اوراق بهادار از جمله اتهامات مبنی بر کنترل Zhao و شرکت دارایی های مشتری در Binance US و مشارکت در اختلاط یا انحراف دارایی‌های مشتری متهم کرد.
در پاسخ به اخطار SEC، بایننس استدلال کرد که نهاد نظارتی نتوانست ارتباطی بین راه‌حل‌های حاصل شده با DOJ و ادعاهای SEC برقرار کند و آن‌ها را “ناقص خواند” و رد کرد.

در حال حاضر ژائو در ایالات متحده منتظر صدور حکم در فوریه است که در آن ممکن است به ۱۸ ماه زندان محکوم شود.

منبع : cryptonews.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید