صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بهترین رمزارزهایی که باید زیر نظر داشته باشید؛ BLUR, PYTH, MINA 

بهترین رمزارزهایی که باید زیر نظر داشته باشید؛ BLUR, PYTH, MINA 

بهترین مرزارزها

از جمله رمزارزهایی که بهتر است این روزها زیر نظر داشته باشید؛ BLUR, PYTH, MINA هستند که در ادامه با عملکرد هرکدام آشنا خواهیم شد. قیمت BLUR پس از اینکه در صرافی Binance لیست شد به میزان قابل توجهی افزایش یافت، علاوه بر این عرضه موفق ایردراپ فصل دوم آن و راه‌اندازی شبکه Blast در افزایش قیمت آن موثر بوده‌ است. در کنار پیش فروش‌های رمزنگاری مانند Bitcoin ETF Token و Bitcoin Minetrix که به عنوان جایگزین‌های بالقوه بیت‌کوین مورد توجه هستند، دو رمزارز PYTH و MINA نیز علائم امیدوارکننده‌ای دارند.

پروتکل(Mina (MINA، که به دلیل بلاکچین سبک و کارآمد خود شناخته شده است، از رمزنگاری پیشرفته و zk-SNARKs بازگشتی برای حفظ اندازه بلاکچین حداقل استفاده می‌کند. این ویژگی قابلیت‌های حریم خصوصی Mina و اتصال به دنیای واقعی را تقویت می‌کند و آینده‌ای امن و دموکراتیک در بازار ارزهای دیجیتال را ترویج می‌کند.

قیمت PYTH پس از رسیدن به بالاترین حد خود در چند ساعت گذشته اصلاح قیمتی داشته است که احتمال بازگشت قیمت آن بالاترین نقطه خود وجود دارد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید