صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بهترین ارزهای دیجیتال در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۲۳: Cardano, BONK, Pyth Network

بهترین ارزهای دیجیتال در تاریخ ۸ دسامبر ۲۰۲۳: Cardano, BONK, Pyth Network

best crypto

قیمت ADA در ۲۰ روز گذشته ۵۵٪ افزایش یافته  است و بررسی شاخص‌ RSI کاردانو نشان می‌دهد که قیمت در وضعیت اشباع خرید قرار دارد. تغییر قیمت اخیر کاردانو توجه بسیاری از معامله‌گران را به خود جلب کرده و نشان می‌دهد که ADA ممکن است به زودی مقاومت و حمایت‌های خود را دوباره تعریف کند. معامله‌گران  توجه کنند که باید آماده نوسانات باشند و مدیریت ریسک را رعایت کنند و تحت تاثیر تغییراحساسات بازار قرار نگیرند.

ارز بعدی که باید به آن توجه کنید BONK است که در حال افزایش قیمت است . RSI آن نیز در ۸۸.۹۹ قرار دارد و نشانگر این است که قیمت در وضعیت اشباع خرید قرار دارد و اگر روند صعودی ادامه‌دار باشد قیمت BONK می‌تواند به ۰/۰۰۰۰۲ یا بالاتر برسد. برای خرید این رمزارزرهم سرمایه‌گذاران و معامله گران باید مراقب نوسانات قیمت باشند و از استراتژی‌های مدیریت ریسک مناسب استفاده کنند.

گزینه آخر که بهتر است زیر نظر باشد Python Network است یک شبکه اوراق بهادار غیرمتمرکز، که اطلاعات قیمت لحظه‌ای را برای طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها، از جمله ارزهای دیجیتال، سهام، کالاها و شاخص‌ها ارائه می‌دهد. این شبکه به دلیل پتانسیل کاربردهای مختلف، از جمله تأمین نقدینگی برای بازارهای مالی غیر متمرکز مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید