صفحه اصلی > اخبار : وکلای سام بنکمن فرید به دنبال آزادی موقت وی هستند

وکلای سام بنکمن فرید به دنبال آزادی موقت وی هستند

محاکمه سام بکمن

تیم حقوقی قدرتمندی که مسئولیت پیگیری مشکلات حقوقی بنیان‌گذار صرافی اف تی ایکس (FTX) را برعهده دارند تلاش می‌کنند تا پیش از برگزاری دادگاه محاکمه که قرار است در ماه اکتبر برگزار شود سام بنکمن فرید (Sam Bankman-Fried’s) را به طور موقت از زندان آزاد کنند.

طی درخواستی که مارک کوهن (Mark Cohen) و کریستین اوردل (Christian Everdell) وکلای دادگستری در روز پنجشنبه به دادگاه ارائه نمودند، ادعا کردند که اسناد کافی برای قبول اتهاماتی که سم بنکمن سرمایه‌گذران را گمراه کرده و از سرمایه مشتریان در صرافی FTX سو استفاده کرده است وجود ندارد. آن‌ها طی این نامه ادعا کردند که حقوق بنیان‌گذار FTX نقض شده است و خواستار شرایط مناسب برای آمادگی در دادگاه هستند.

وکلا خواستار دسترسی دائمی بکمن-فرید به یک لپ‌تاپ متصل به اینترنت هستند تا بتواند میلیون‌ها صفحه از اسناد را بررسی کند و تحقیقات آنلاین را برای پیش نویس تجزیه و تحلیل مدارک انجام دهد و اطلاعات را با تیم حقوقی خود به اشتراک بگذارد.در حال حاضر بکمن -فرید اجازه دارد تا فقط 12 ساعت در هفته به یک کامپیوتر بدون اینترنت در زندان دسترسی داشته باشد. در حالی که وکلای او معتقدند که موکلشان از 80 تا 100 ساعت زمان قبل از دادگاه احتیاج دارد.

وکلا مخالفت خود را درباره 4 میلیون صفحه‌ی اسنادی که در این هفته دولت به آن‌ها تحمیل کرده است اعلام نمودند این در حالی است که به جلسه دادگاه نزدیک شده‌اند و آن را ناعادلانه خواندند. وکلای دادگستری می‌خواهند که بنکمن-فرید موقتاً آزاد شود یا حداقل در زندان دسترسی بیشتری به رایانه داشته باشد تا بتواند به اندازه کافی در دفاع از خود کمک کند.

 

وکلای بنکمن-فرید می گویند:

حتی اگر آقای Bankman-Fried به قید وثیقه آزاد می شد و زمان نامحدودی برای بررسی این اسناد داشت، احتمالاً برای او غیرممکن بود که بررسی آن‌ها را تا زمان دادگاه به پایان برساند و این اقدام بعد از گذشت ماه‌ها قابل قبول نیست.

قاضی لوئیس کاپلان (Lewis Kaplan) که ماه گذشته وثیقه 250 میلیون دلار یبکمن-فرید را لغو کرد قبلاً اعلام کرده بود که اجازه دسترسی به زندان آزاد برای بکمن مشکلی ندارد اما وکلای بنکمن-فرید می گویند آن‌چه تاکنون ارائه شده است در مقایسه با زمانی که با قید وثیقه آزاد بود بسیار ناچیز است.

وکلای بنکمن در اظهاراتی غم‌انگیز اعلام کردند اقدامات دولت حقوق بنکمن را نقض می‌کند و غیرقابل قبول است و در پایان گفتند:انتظارات دولت زمانی برآورده می‌شود که آقای بنکمن برای بررسی اسناد دسترسی بسیار آزادانه داشته باشد با روزانه 10 یا 12 ساعت هیچ اقدام مفیدی انجام نخواهد شد.

نظر شما درباره درخواست وکلای بنکمن برای آزادی موقت قبل از محاکمه آینده  چیست؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید