صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیداری سه نهنگ بزرگ آلت‌کوین: خرید پنج آلت‌کوین، به خصوص PEPE

بیداری سه نهنگ بزرگ آلت‌کوین: خرید پنج آلت‌کوین، به خصوص PEPE

طبق داده‌های ارائه شده توسط Loononchain، اخیراً سه نهنگ بزرگ ارز دیجیتال، مقادیر زیادی از پنج آلت کوین مختلف را خریداری کرده‌اند.

بر اساس این داده‌ها، اولین نهنگ که با شناسه کوتاه 0x1A2E شناخته می‌شود، ۳۲۲.۴۸ میلیارد توکن PEPE به ارزش ۲.۷۸ میلیون دلار از بایننس خریداری کرده است. در زمان نگارش این خبر، قیمت PEPE روی ۰.۰۰۰۰۰۸۵۰۱ دلار معامله می‌شود. از طرف دیگر، کیف پول Balina توکن PEPE را در سطح ۰.۰۰۰۰۰۸۶۲۰ دلار خریداری کرده است.

با این حال، نهنگ دیگری نیز با حجم خرید بیشتری از PEPE توجه‌ها را به خود جلب کرد. تقریباً ۳ ساعت پیش، نهنگ ارز دیجیتال با شناسه کوتاه 0x1a2، مبلغ ۷.۷۵ میلیون دلار را از طریق بایننس پرداخت کرد و ۹۱۵.۸۵ میلیارد توکن PEPE را به کیف پول سرد خود منتقل کرد. این تراکنش زمانی انجام شد که قیمت PEPE روی ۰.۰۰۰۰۰۸۴۶۶ دلار بود. این نهنگ، همراه با تراکنش‌های قبلی خود، در ۲۸ ساعت گذشته ۱۰.۴ میلیون دلار PEPE را با میانگین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۴۲۴ دلار خریداری کرده است.

طبق داده‌های درون-زنجیره‌ای، نهنگ دیگر با نام aavebank.eth، به تعداد ۵۰۰،۰۰۰ توکن یونی‌سواپ (UNI) به ارزش ۳.۷۵ میلیون دلار، ۱۸۳ هزار چین‌لینک (LINK) به ارزش ۲.۶۲ میلیون دلار، ۱۷۱ میکردائو (MKR) به ارزش ۵۰۰ هزار دلار و ۳۱,۱۳۹ واحد اتریوم نیم سرویس (ENS) به ارزش ۴۸۳ هزار دلار خریداری کرده است.
⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید