صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آوالانچ (AVAX) به روند صعودی خود در بازار ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد

آوالانچ (AVAX) به روند صعودی خود در بازار ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد

برخلاف اکثر آلت‌کوین‌ها در بازار ارزهای دیجیتال، روند صعودی آوالانچ (AVAX) همچنان ادامه دارد و قیمت توکن آن در حال افزایش است. به گفته کارشناسان، قیمت این ارز دیجیتال به سطح حساسی رسیده است که می‌تواند جرقه یک رالی صعودی را بزند و به آن امکان دهد جایگاه شیبا اینو (SHIB) را به عنوان یازدهمین ارز دیجیتال برتر تصاحب کند.

طبق داده‌های وبسایت 21milyon.com، قیمت AVAX در هفت روز گذشته بیش از ۷ درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، ارزش این توکن در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۴ درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این متن، آوالانچ با قیمتی در حدود ۳۷.۰۹ دلار و ارزش بازار بیش از ۱۴ میلیارد دلار معامله می‌شود و این آن را به دوازدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل می‌کند.

رالی آینده همچنین می‌تواند به AVAX اجازه دهد تا از SHIB پیشی بگیرد. این امر به این دلیل است که اختلاف ارزش بازار آنها تنها ۴۰۰ میلیون دلار است. تحلیل داده‌های گلس‌نود نگرانی‌های بیشتری را در مورد SHIB نشان داد. نسبت NVT شیبا اینو افزایش یافته است که نشان‌دهنده کاهش قیمت است. اگر AVAX بتواند از الگوی گوه کاهشی خارج شود، کاهش قیمت SHIB می‌تواند به این ارز دیجیتال برای پیشی گرفتن از این توکن میم کمک کند.

این وضعیت نشان می‌دهد که رالی صعودی می‌تواند ادامه یابد و به AVAX اجازه دهد تا از الگوی گوه کاهشی خارج شود. با این حال، به دلیل تداوم احساسات نزولی ناشی از پایین ماندن شاخص احساسات وزنی، دیدگاه کلی نسبت به AVAX همچنان نزولی است. جریان پول چایکین (CMF) با افزایش و عبور از سطح خنثی، امکان خروج از این الگو را تقویت می‌کند.

علاوه بر این، مکدی (MACD) نیز یک تقاطع صعودی را نشان می‌دهد که حاکی از ادامه افزایش قیمت است. با این حال، هر دو شاخص قدرت نسبی (RSI) و شاخص جریان پول (MFI) در چند روز گذشته روند افقی را حفظ کرده‌اند و روند نزولی را ادامه داده‌اند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید