صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : شرکت Atomic Wallet خواستار رد شکایت 100میلیون دلاری شد

شرکت Atomic Wallet خواستار رد شکایت 100میلیون دلاری شد

شرکت مسئول Atomic Wallet از دادگاه ایالات متحده خواست شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری را رد کند. این شرکت ادعا می‌کند که این شکایات باید در استونی مطرح شوند زیرا هیچ ارتباطی با ایالات متحده ندارند.

به گزارش کوین‌تلگراف شرکت Atomic Wallet همچنین صراحتاً اعلام کرد که خسارت ناشی از سرقت را به ۵۰ دلار در هر کاربر کاهش می‌دهد و مدعی است که به غیر از یک کاربر ساکن کلرادو ۵۵۰۰ نفر دیگه از کاربران Atomic که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند با شرایط خدمات آن‌ها موافق هستند. 

Atomic  ادعای سهل‌انگاری را بی‌اساس دانست زیرا هرگز قانونی وضع نشده است که در آن قرار باشد امنیت Atomic Wallet  حفظ شود و از هک شدن آن محافظت کند.

این دادگاه بارها ادعاهای مشابهی را رد کرده است زیرا کلرادو چنین ‌ای را به رسمیت نمی‌شناسد. اتهامات وارده مبنی بر ارائه نادرست اطلاعات نیز توسط ارائه‌دهنده کیف‌پول مستقر در استونی رد شد. شاکیان این پرونده دو ماه پس از یک هک ۱۰۰ میلیون دلاری در Atomic Wallet  به دادگاه مراجعه کردند. این هک  ۵۵۰۰ کاربر را تحت تأثیر قرار داد و دو گروه کره‌شمالی و اوکراینی را به دلیل این حمله مجرم شناختند.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید