صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : شرکت Ark Invest، سهام Coinbase خود را به فروش رساند و در Robinhood سرمایه‌گذاری کرد

شرکت Ark Invest، سهام Coinbase خود را به فروش رساند و در Robinhood سرمایه‌گذاری کرد

Cathie Wood

شرکت سرمایه‌گذاری Ark Invest، به رهبری Cathie Wood، بار دیگر بیش از ۱.۴ میلیون دلار از سهام Coinbase Global Inc، پرتفوی خود را به فروش رساند و همزمان با این فروش سهام خود را در Robinhood Markets Inc افزایش داد.

به گزارش کریپتونیوز این خرید همزمان با انتشار خبر افزایش ۷۵درصدی معاملات رمزنگاری در پلتفرم Robinhood  اتفاق افتاد، ضمن اینکه سهام Coinbase که در روز دوشنبه با افزایش نزدیک به ۵.۵ ٪ با قیمت ۱۴۱.۰۹دلار بسته شد، تحت تأثیرتعدیل استراتژی Ark قرار گرفته است. این اولین بار نیست که Ark Invest دارایی های Coinbase خود را کاهش می‌دهد.

این حرکت استراتژیک با افزایش ۵۵ درصدی قیمت سهام Coinbase در طول ماه نوامبر همزمان شد که نشان‌دهنده بهبود احساسات در بازار ارزهای دیجیتال است. آخرین فروش بزرگ Coinbase توسط Ark  در ماه جولای صورت گرفت زمانی که این شرکت بیش از ۱۰۰میلیون دلار سهم Coinbase را فروخت زیرا قیمت‌‎ها در حدود ۹۰ دلار در نوسان بود. شرکت Cathie Wood با تنوع بخشیدن به پرتفوی خود و نداشتن بیش از حد سهام در یک دارایی خاص، توانسته ریسک‌های بالقوه را کاهش دهد.

اخبار مرتبط: با افزایش قیمت بیت‌کوین بیش از ۲۰۰ میلیون دلار لیکویید شد

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

فروش ۹ میلیارد دلاری بیت‌کوین توسط Mt. Gox: بیت‌کوین نزولی می‌شود؟

 صرافی Mt. Gox طی سه ساعت بیش از ۱۴۰ هزار بیت‌کوین، به…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بیت‌کوین را طلای دیجیتال و پناهی در برابر نگرانی‌های اقتصادی می‌داند

لری فینک مدیرعامل بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری در جهان، امروز در…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید