صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تحلیل و بررسی (Sui (SUI) ،InQubeta (QUBE) ،Solana(SOL   

تحلیل و بررسی (Sui (SUI) ،InQubeta (QUBE) ،Solana(SOL   

تحلیل و بررسی

با رشد بیت‌کوین و بازار رمزارزها آلت‌کوین‌هایی که عملکرد بهتری دارند رشد بالاتری را تجربه می‌کنند. (Sui (SUI) ،InQubeta (QUBE) ،Solana(SOL سه پروژه‌ای هستند که پتانسیل رشد خوبی را از خود نشان داده‌اند. دیفایر قرار است در این مقاله به فعالیت‌های اخیرSui و چشم‌انداز امیدوارکننده سولانا و دلیل توجه نهنگ‌ها InQubeta بپردازد.

(Sui (SUI: یک بلاک‌چین لایه ۱ و پلتفرم قرارداد هوشمند است که ارزش کل دارایی قفل‌شده در آن از مرز ۱۵۰ میلیون دلار عبور کرده است، به همین دلیل در بین ۲۰ بلاک‌چین برتر از لحاظ TVL قرار گرفته و بر اهمیت و رشد اکوسیستم DeFi آن تأکید می‌کند. علاوه بر افزایش TVL، ارزش کل استیبل‌کوین‌های منتقل‌شده به شبکه Sui از مرز ۱۰۰ میلیون دلار فراتر رفته است که به معنای افزایش علاقه به این رمزارز است.

Solana (SOL): به عنوان یک غول در فضای بلاک‌چین و مورد علاقه توسعه‌دهندگان و برنامه‌نویسان شناخته شده است. راه‌حل‌های DeFi آن بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند و به ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) کمک می‌کنند. این توکن برجسته در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ مورد توجه بوده و در ۹۰روز گذشته بیش از۲۰۰٪ افزایش یافته است. طبق گفته تحلیلگران، روند صعودی سولانا در ماه دسامبر ادامه خواهد داشت.

(InQubeta (QUBE: در میان حجم زیادی از توکن‌ها در فضای رمزنگاری، به عنوان یکی از توکن‌های مورد علاقه نهنگ‌ها تبدیل شده و توانسته است  در پیش‌فروش خود مبلغ ۶ میلیون دلار جمع‌آوری کند. هدف آن تبدیل به اولین پلتفرم تامین مالی برای استارتاپ‌های هوش مصنوعی از طریق ارزهای دیجیتال است که چالش جمع‌آوری سرمایه در این بخش را حل می‌کند.

استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی با ضرب فرصت‌های سرمایه‌گذاری که به شکل NFT‌های مبتنی بر سهام هستند، سرمایه جمع‌آوری می‌کنند، درعوض سرمایه‌گذاران مالک سهام در مشاغل هوش مصنوعی آینده‌دار خواهند داشت. این پروژه هیجان‌انگیز در مراحل اولیه و  پنجمین دور پیش فروش است. قیمت یک توکن فقط ۰.۰۱۶۱ دلار است و توسط تحلیلگران پیش‌بینی شده است که به شدت افزایش یابد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : cryptonews.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید