صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی کارشناسان: 45 روز دیگر آلت‌سیزن آغاز می‌شود

پیش‌بینی کارشناسان: 45 روز دیگر آلت‌سیزن آغاز می‌شود

Alt season

طبق نظر تحلیلگران، بازار آلتکوین (ارزهای دیجیتال غیر از بیت کوین) ممکن است ظرف ۴۵ روز آینده رونق بگیرد. بر اساس تحلیل ها، پس از رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت خود، نوبت به درخشیدن آلتکوین ها می رسد. این روند احتمالا با یک دوره اصلاح ۲۲ روزه همراه خواهد بود و بعد از آن شاهد افزایش قیمت قابل توجه آلتکوین ها خواهیم بود.

تحلیلگران مطرحی مانند Rekt Fencer بر این باورند که فرصت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در آلتکوین‌ها در حال ظهور است.  آن‌ها همچنین شش آلتکوین که پتانسیل رشد بالایی دارند را معرفی کرده‌اند، از جمله Polyhedra Network، Wolf Wif Ballz، Portal، Boson Protocol، VoluMint و Monai.

منبع: coinmarketcap.com

اخبار مرتبط: چرا 160هزار دلار یک سطح کلیدی برای بیت‌کوین است؟

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید