صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بعد از هاوینگ بهتر است کدام رمزارزها زیر نظر باشند؟

بعد از هاوینگ بهتر است کدام رمزارزها زیر نظر باشند؟

cryptocurrencies-to-buy

با توجه‌ به اینکه بیت‌کوین چهارمین هاوینگ خود را پشت سر گذاشته است احتمال می‌رود شاهد افزایش قیمت آن باشیم و این افزایش بر کل بازار ارزهای دیجیتال تاثیرگذار خواهد بود. با هاوینگ بیتکوین، نرخ تورم آن کاهش یافته و کمیاب‌تر خواهد شد، در صورتی که تقاضا برای بیتکوین ثابت بماند یا افزایش یابد، طی یک سال آینده شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود.

بدون واکنش مثبت بازار، استخراج برای ماینرها سودآور نخواهد بود و سیستم پردازش تراکنش‎‌ها با مشکل مواجه خواهد شد. کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند تا سال ۲۰۳۰ قیمت بیتکوین به ۱.۵ میلیون دلار برسد. این قطعا خبر خوبی برای سرمایه‌گذاران بیتکوین است. اگر به دنبال ورود به دنیای ارزهای دیجیتال هستید، بیتکوین به عنوان پیشرو این حوزه باید در اولویت لیست شما قرار گیرد. 

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (Ethereum) و پولکادات (Polkadot) نیز به دلایل کاملا متفاوت، سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت جذابی به نظر می‌رسند.  اتریوم به‌دلیل اینکه با بیتکوین همبستگی دارد و دارای قابلیت قراردادهای هوشمند است و پولکادات به خاطر ارتباط بین سیستم‌های بلاکچین مختلف، ارزهای جذابی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

منبع: www.fool.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید