صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تعداد آدرس‌های فعال روزانه در بلاکچين TON از اتریوم پیشی گرفت

تعداد آدرس‌های فعال روزانه در بلاکچين TON از اتریوم پیشی گرفت

active address

شبکه بلاکچين تلگرام TON طی ۱۰ روز گذشته در تعداد آدرس‌های فعال روزانه، از اتریوم پیشی گرفت. آمار به‌دست آمده شامل لایه‌های دوم اتریوم نمی‌شود. برخی از کارشناسان این اتفاق را یک فلیپنینگ آرام (پیشی گرفتن یک بلاکچین از دیگری) می‌دانند که با کمک ۹۰۰ میلیون کاربر تلگرام صورت گرفته است. اما برخی دیگر می‌گویند این آمار، کل ماجرا را نشان نمی‌دهد. داده‌ها نشان می‌دهند که از ۱۷ اردیبهشت، فعالیت روزانه TON با اتریوم رقابت داشته است. در ماه ژوئن، TON تا الان اتریوم را شکست داده است. این در حالی اتریوم از ۲۲ شهریور سال گذشته به چنین سطحی از فعالیت نرسیده است.

با این حال، بخش مهمی از فعالیت اتریوم بر روی لایه دوم آن قرار دارد که باعث می‌شود مقایسه مستقیم با TON منصفانه نباشد. سه مورد از برترین لایه‌های دوم اتریوم در مجموع ۱.۳ میلیون آدرس فعال روزانه در ۲۲ خرداد داشته‌اند. تحلیلگران بر این باورند که ادغام تتر با TON و راه‌اندازی توکن Notcoin و تلگرام Stars در افزایش فعالیت شبکه TON نقش داشته‌اند.

منبع: cointelegraph.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید