صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : فعال شدن ۱۰۰۰بیت‌کوین از ماینرهای زمان ساتوشی 

فعال شدن ۱۰۰۰بیت‌کوین از ماینرهای زمان ساتوشی 

BTC-

در حالی که انتقال بیت‌کوین از “دوره ساتوشی” یک اتفاق نادر است اما مقدار زیادی بیت‌کوین که در مراحل اولیه شبکه بیت‌کوین استخراج شده بود، اوایل این هفته جابه‌جا شد . 

به گزارش کوین‌دسک این توکن‌ها ۱۳ سال پیش  بین آگوست و نوامبر ۲۰۱۰، منتقل شده و با هزینه تخمینی ۱۰۰ دلار از پاداش بلوک استخراج شده بودند. آدرس 35BRV3y2tEJNCHbmVtAe3kXNckYgu8X7av 999.99 بیت‌کوین را در یک تراکنش دریافت کرد و بلافاصله پس از دریافت، این دارایی را به چندین آدرس ارسال کرد. بیت‌کوین منتقل شده در نهایت در آدرس 1CzBL1pEudgqeTtoyPLtrVQHo7nYAZxmKZ جمع‌آوری شد و این آدرس حالا ۱۰۲۸ بیت‌کوین دارد.

از ابتدای سال ۲۰۲۳، چندین بیت‌کوین “دوره ساتوشی” فعال بوده‌اند. در ژوئیه، کیف‌پولی که به مدت ۱۱ سال غیرفعال بود، ۳۰ میلیون دلار از این دارایی را به کیف پول های دیگر منتقل کرد، در حالی که در آگوست، یک  کیف‌پول دیگر ۱۰۰۵ BTC را به یک آدرس جدید منتقل کرد. این حرکت در حالی صورت می گیرد که قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳ بیش از دو برابر شده است و سرمایه‌گذاران دوباره به این ارز دیجیتال علاقه‌مند شده‌اند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

ده سالگی مونرو: جشن یک دهه تعهد به حریم خصوصی و امنیت

در دنیای پرشتاب و پویای فناوری، ۱۸ آوریل ۲۰۱۴ نقطه عطفی در…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بیت‌کوین در گرداب نزولی؛ اصلاح موقتی یا آغاز یک روند نزولی؟

بیت‌کوین پس از یک ماه اوج‌گیری، به کانال ۶۰ هزار دلاری سقوط…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

بایننس با پرداخت جریمه 2میلیون دلاری به دنبال بازگشت به هند است

صرافی بایننس، پس از ممنوعیت فعالیت در ژانویه گذشته توسط دولت هند،…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید