صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 3 دلیل که می‌گوید آلت‌کوین‌ها گزینه‌ی بهتری برای خرید هستند

3 دلیل که می‌گوید آلت‌کوین‌ها گزینه‌ی بهتری برای خرید هستند

با اصلاح بازار رمزارز و تثبیت قیمت بیت کوین در حدود ۶۸ هزار دلار، سرمایه‌گذاران در حال بازنگری استراتژی‌های خود هستند. با کندی حرکت بیت کوین، تمرکز به سمت آلت کوین‌ها در حال تغییر است که می‌تواند زمینه‌ساز آغاز دوره‌ی صعودی بعدی باشد.

اش کریپتو (Ash Crypto)، تحلیل‌گر برجسته‌ی بازار رمزارز، به تازگی سه دلیل انکارناپذیر را برای برتری آلت‌کوین‌ها به عنوان گزینه‌ی خرید در شرایط فعلی بازار، برجسته کرده است.

چرا اکنون آلت‌کوین‌ها می‌توانند انتخاب بهتری باشند؟

  • کف قیمتی احتمالی آلت‌کوین‌ها در برابر بیت‌کوین

قیمت آلت‌کوین‌ها به غیر از ۱۰ رمزارز برتر، در یک سال گذشته به پایین‌ترین سطح خود رسیده است. این می‌تواند نشانه‌ای از پتانسیل جهش قیمتی قابل توجه باشد.

  • معاملات صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم

با آغاز معاملات صندوق قابل معامله در بورس اتریوم در چند هفته‌ی آینده، انتظار می‌رود اتریوم رهبری بازار را به دست گیرد. این حرکت می‌تواند باعث جابه‌جایی تمرکز و سرمایه سرمایه‌گذاران از بیت‌کوین به اتریوم و سایر آلت‌کوین‌ها شود.

  • ارزش‌گذاری فعلی آلت‌کوین‌ها

با وجود رسیدن بیت‌کوین به بالاترین قیمت تاریخی خود، ۹۵ درصد از آلت‌کوین‌های با ارزش بالا همچنان ۳۰ تا ۷۰ درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت تاریخی خود قرار دارند. این نشان می‌دهد که بسیاری از آلت‌کوین‌ها هنوز در محدوده‌ی اشباع فروش قرار دارند که به طور سنتی با فرصت‌های خرید خوب همراه بوده است.

تحول در احساسات بازار

شرایط فعلی بازار رمزارز، بسیاری از سرمایه‌گذاران را به فکر تنوع‌بخشی به سبد دارایی‌های خود انداخته است. با توجه به نشانه‌های امیدوارکننده‌ی بازار آلت‌کوین‌ها برای شروع احتمالی یک دوره‌ی صعودی، به نظر می‌رسد این بخش از بازار می‌تواند مقصد جذابی برای سرمایه‌گذاری باشد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید