صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی مدیرعامل(VanEck): قیمت بیت‌کوین در ۱۲ ماه آینده منتظر رکورد بالاتری است.

پیش‌بینی مدیرعامل(VanEck): قیمت بیت‌کوین در ۱۲ ماه آینده منتظر رکورد بالاتری است.

جان ون‌اک، مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری جهانی ون‌اک(VanEck)، در مصاحبه‌ای با شبکه CNBC، پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ به رکورد بالاتری خواهد رسید.

در طول مصاحبه، ون‌اک نگرش خود را درباره بیت‌کوین و ارزهای رمزنگاری در سال ۲۰۲۴ توضیح داد و تصور کرد که بیت‌کوین در ۱۲ ماه آینده قیمت تاریخی بالاتری را خواهد داشت. همچنین، ون‌اک به بحث درباره اولین درخواست صدور صندوق تبادل‌پذیر بیت‌کوین (ETF) توسط ون‌اک و تصمیماتی که درباره ETF بیت‌کوینی در انتظار است پرداخت.

ون‌اک با تشخیص شباهت عملکرد طلا و بیت‌کوین، اظهار داشت: “آنها در واقع به شکل مشابهی عمل می‌کنند. هر دو در سال ۲۰۲۱ به قله خود رسیدند؛ هر دو در این سال رالی خود را آغاز کردند.”

ون‌اک اضافه کرد: “ضمناً، پشتوانه ماکرویی که بیت‌کوین و طلا دارند بسیار قوی است. ذخایر ارزشی تولید نمی‌کنند و به همین دلیل سرمایه‌گذاران مانند وارن بافت آنها را دوست ندارند. اما واقعیت این است که آنها بر اساس نرخ بهره عمل می‌کنند و نرخ بهره در حال کاهش است.”

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست

 

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید